Bij de Boeffies werken we met het thema “Wij lezen een boek”. Daarbij sluiten wij aan bij de voorleesweken en wij gebruiken dus ook het boek van dit jaar RINUS. In dat boek gaat neushoorn Rinus op avontuur met zijn opa.
Tijdens deze weken komen er op verschillende momenten opa’s en oma’s van de kinderen voorlezen bij ons op de groep. En wat vinden de kinderen en de opa’s en oma’s dat leuk! Naast het voorlezen bieden wij dit thema nog meer activiteiten aan. Zo oefenen we met de begrippen groot en klein. Dit gaat spelenderwijs de hele dag door. Kun jij het grote blokje vinden? Of welke beker is klein?
Ook worden er mooie kunstwerken van Rinus gemaakt. Een handje of een voetje met verf op een tekening van Rinus of zelf Rinus namaken op een groot vel papier.